Fórum aliance AMEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum aliance AMEN


 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?

Goto down 
+13
Vocko
Morph007
VodníkVavřinec
cicina
memorex
Bri0
josef
onderka01
Hrabje
mark
Kroll
PPapouch
DJDave
17 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
DJDave
AMENiak
AMENiak



Poeet p?íspivku : 538
Age : 50
Localisation : Krkonoše
Registration date : 19. 05. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 2:00 pm

Bratři a sestry. Jak psal Kach, jen mohu nyní jen potvrdit. Přichází nejdůležitější část této hry. Jako všechny Koaliční aliance a spojenci jsme i my dostali tento dopis. Předkládám to sem na promyšlení. PÍŠU TO TU SCELA JASNĚ A JAK MĚ TO PŘIŠLO :: Odesítalelem je Shadow z HCZ - SK

Zdravim



http://forum.travian.cz/showthread.php?p=339825#post339825



Navrhoval bych:

1) Zajistit spolecny forum ci nejaky komunikator pro vsechny spojence

2) Udelat spolecny nazev alianci

- pripravte si tedy nazvy pokud souhlasite, pak bychom neco odhlasovali

3) Vybrat aktivni rimany z nasich alianci, kteri by byli odhodlani
stavet wonder nebot budeme mit po objeveni nataru jen jeden den na
domluveni kdo bude wonder stavet tak at se pak nedohadujem.

4) Pripravit si settlery pro rychly vznik centra kolem zabrane vesnice (Vandenberguv napad)

5) Zacit se bavit o strategii:

a) kolik wonderu stavet

b) jak blafovat

c) kde se spolecne branit, kde to aktivne cistit

d) kde a kdo by mohl delat v souperovem tylu offenzivni centrum pro aktivni otravovani



Navrhoval bych stavet wonder na jedne ze zabezpecenych pozicich serazenych dle bezpecnosti a snadneho zasobovani:

1) stred - bez soupere

2) SW - farmy z Konf J, JzQ-PR

3) SE - AJV

4) NE - aliance ???

5) NW - slabi hraci, dosti alianci, ktere by dokazaly zatopit



Pak bychom behem toho dne mohli jen vybrat jednoho z navrhovanych hracu dle toho u koho se natari objevi.



Poslano vsem spojencum..


VŠICHNI SE K TOMU VYJÁDŘÍ DO DNEŠNÍ PŮLNOCI. Není třeba toto téma rozebírat 1/2 roku jak se tu stává zvykem. Kdo to nestíhá, jeho smůla. na nás nikdo čekat nebude.!! A to myslím vážně. !!
Návrat nahoru Goto down
http://www.florbalrtyne.wz.cz
Thomy
Anonymní




KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 2:34 pm

Pro začátek je určitě nějdůležitější ta místnost na SKYPE, pro všechny spojence.. a dále, musíme se rozhodnout kdo a z jaké ally bude wonder stavět.. myslím, že to je to nejdůležitější na začátek, od toho se pak bude vše odvíjet!
Návrat nahoru Goto down
PPapouch
Komentátor
Komentátor



Poeet p?íspivku : 58
Registration date : 19. 05. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 3:11 pm

Težke... Ale stimhle vam opra vdu nepomohu.. sme pro jakykoliv napad..
Návrat nahoru Goto down
Kroll
Spisovatel
Spisovatel
Kroll


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 24. 04. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 3:22 pm

ja jsem myslel ze se musi stavet pokladnice v halvni ves tak jsem to cetl ped 3 mesici a ted neni o artefaktech ani zminka. to nejak nechapu
Návrat nahoru Goto down
mark
AMENiak
AMENiak



Poeet p?íspivku : 512
Registration date : 17. 05. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 4:02 pm

uplně přesně nevím co napsat. každopádně společný chat jak náš tak celokoaliční. název: no každá ally bude smutnit za svým logem, takže asi uplně nový název pro všechny... a ktěm ostatním bodům: až tak do stavby divu nevidím, budu si to muset někde najít. z toho vyplývá: udělám přesně to, co si vedení bude přát a pomůže ke společnému cíli...

najít aktivní římany není problém, ale proč římany? to mi uniklo.
Návrat nahoru Goto down
Hrabje
Spisovatel
Spisovatel
Hrabje


Poeet p?íspivku : 309
Registration date : 24. 04. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 4:14 pm

Přesně tak jak psal Mark...stejný názor včetně toho proč zrovna římané? v návodu na Hlavní natarskou vesnici není privilegium pro římany vůbec zmíněno.Ohledně toho názvu...myslím že to zase nebude taková hrůza....Ameňák zůstane Ameňákem ať už s jakýmkoliv (Společným) názvem.Jen asi bude drobet obtížné vymyslet něco co by bylo akceptovatelné a společné všem.
Návrat nahoru Goto down
onderka01
Povídkář
Povídkář



Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 19. 05. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 4:30 pm

Pripravit si settlery pro rychly vznik centra kolem zabrane vesnice (Vandenberguv napad)-to neni špatný a asi ybchom to měli zkusit...dostat se co nejblíž,abychom u toho byli.
a nazev ali?Ja vymyslel něco jako SDS - AMEN , SDS-Radegast...
Návrat nahoru Goto down
josef
Fejetonista
Fejetonista
josef


Poeet p?íspivku : 97
Registration date : 29. 06. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 4:31 pm

Ja jsem natom uplne stejne jak Mark.

Udelam vse abych se dostal spolecne s Amen az do konce.
Návrat nahoru Goto down
Bri0
Komentátor
Komentátor



Poeet p?íspivku : 50
Age : 33
Registration date : 10. 07. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 4:41 pm

tak proč zrovna říma no asi protože může stavět pole a budovy najednou a někde na forum sem čet že společný stavitelé se označují [WW] název ali (bylo to myslim na nšem forum) ten společnej chat by nebyl špatnej jeden pro AMEN a jeden pro spojence.
Návrat nahoru Goto down
memorex
Povídkář
Povídkář
memorex


Poeet p?íspivku : 144
Localisation : Šumava/Praha
Registration date : 15. 06. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 4:47 pm

ja nejak nevidim zadnou vyhodu v tom, ze budeme mit spolecne jmeno aliance... stejne celej server vi, jak to je....

proc se budou hledat aktivni rimane, to jsem taky nepochopil...
v kazdym pripade, zridit spolecne forum, nebo jiny komunikacni prostredek je dobry napad... jsem jednoznacne pro...
Návrat nahoru Goto down
cicina
Povídkář
Povídkář
cicina


Poeet p?íspivku : 178
Age : 37
Localisation : Sumava/Brno
Registration date : 19. 05. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 4:51 pm

nazev ally bych zachoval jen pred kazdou pridal spolecnou znacku [WW] - 
Návrat nahoru Goto down
VodníkVavřinec
Povídkář
Povídkář



Poeet p?íspivku : 169
Age : 38
Registration date : 21. 05. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 4:54 pm

Protože jako říman stawím dvě budovy najednou. Jestli se objeví nataři jako dycky , tak je mám od sebe dvě pole.Tak nějak počítám už od začátku , že budu mít natarskou vesnici. Takže připravené senátory mám , postavím cca 9 osadníků , abych doplnil okolí vesnice , protože KB mám zatím na 4 vesnice , nedělám momentálně slavnosti , jelikož suroviny vrážím do army a do nově dobytých vesnic.Doufám že se objeví vedle mě. Ještě newím zda mám v hlavní zbořit palác a postavit ho jinde.
Návrat nahoru Goto down
VodníkVavřinec
Povídkář
Povídkář



Poeet p?íspivku : 169
Age : 38
Registration date : 21. 05. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 4:57 pm

od support :

nevidim zadnou pasaz, ktera by si protirecila.

nicmene udaje ve FAQ jsou neaktualni, ale pro jistotu vam to vse vysvetlim cele

az do hry budou zavedeny pokladnice, muzete je postavit v jakekoliv
vesnici, krome hlavni (az budou pridany i natarske vesnice, tak ani v
natarske vesnici nemuze byt postavena). az budete mit pokladnici na
urovni 10, muzete zajmout stavebni plan a to tak, ze vyslete normalni
utok na vesnici, kde bude stavebni plan ukryt, musite znicit pokladnici
a hrdina musi prezit, aby mohl artefakt odnest (zadna jina jednotka
krome hrdiny nemuze artefakt ziskat)

s jednim stavebnim planem muzete postavit div sveta na uroven 50, na dalsich 50 urovni potrebujete druhy stavebni plan



az
ted jsem si vsiml toho pozadavku na palac ... jenom podotykam, ze palac
nemusi byt v hlavni vesnici Wink ale na foru je aktualni a spravna verze
pozadavku, kdyz jste si nasel tenhle uryvek, urcite tam najdete i ty
pozadavky Wink
Návrat nahoru Goto down
Morph007
Fejetonista
Fejetonista
Morph007


Poeet p?íspivku : 82
Registration date : 21. 05. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 5:03 pm

Konecne div ! Som prestaval dufat ))) Budem sa riadit instrukciami,pripravujem settlerov.
Návrat nahoru Goto down
http://www.romanoproks.com
Kroll
Spisovatel
Spisovatel
Kroll


Poeet p?íspivku : 299
Registration date : 24. 04. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 5:10 pm

hmm ale ta pokladnice me nastvala a jestli vubec budou artefakty asi ne ze? jsem myslel ze pokladnice musi byt jen v hlavni ves tak delam brutalni Off armu a ted zistim ze se nebude dat pouzit Sad protoze hrdina bude muset byt v jne ves ve ktere budu utcit
Návrat nahoru Goto down
DJDave
AMENiak
AMENiak



Poeet p?íspivku : 538
Age : 50
Localisation : Krkonoše
Registration date : 19. 05. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 5:40 pm

Pokladnice musí být u Paláce. Já mám Palác v hlavní a tudiž budu stavět pokladnici tam. Mám tam i Off Army.Takže No Problém.

Jen mě nejde do hlavy, proč už pokladnice nemůžeme stavět ???
Na speedu byly 3 týdny před natary spuštěny, to znamená, že na normálním serveru měli být 2 měsíce před natarkou vesnici.
Návrat nahoru Goto down
http://www.florbalrtyne.wz.cz
Vocko
Povídkář
Povídkář



Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 14. 08. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 5:52 pm

no, jesem urcite pro spolecny forum...sem riman a sem aktivni,ale vubec netusim co bych pripadne mnel delat..nejdriv si asi nekde prostuduju, jak to vlastne bude...kazdopadne se taky budu ridit pozadavky ally, pripadne spojencu...nase jmeno bych nechal a pridal bych nakej spolecnej znak pro vsechny spojence..to uz je mi fakt jedno co to bude...
Návrat nahoru Goto down
Thomy
Anonymní




KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 6:28 pm

Pokladnice nemusí být u paláce! Sám jsem se o tom na speedu přesvědčil.. Wink
Návrat nahoru Goto down
VodníkVavřinec
Povídkář
Povídkář



Poeet p?íspivku : 169
Age : 38
Registration date : 21. 05. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 6:48 pm

Thomy napsal:
Pokladnice nemusí být u paláce! Sám jsem se o tom na speedu přesvědčil.. Wink

ale mě support psal že musí být ve vesnici s 20 lvl paláce
Návrat nahoru Goto down
DJDave
AMENiak
AMENiak



Poeet p?íspivku : 538
Age : 50
Localisation : Krkonoše
Registration date : 19. 05. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 7:23 pm

skype:?chat&blob=QkGJv2Ujlb6O0hwcfnQWCEOqJnt9rHZ60K-fULvO85dQPbDQZP4qrXejOxk8Oq-eIw

Dejte do prohlížeče a mějte spuštěn skype.
Návrat nahoru Goto down
http://www.florbalrtyne.wz.cz
rudolf
Komentátor
Komentátor



Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 22. 06. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 7:56 pm

napište co mám udělat , udělám to Wink
Návrat nahoru Goto down
kach
Spammer
Spammer
kach


Poeet p?íspivku : 367
Registration date : 24. 04. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 9:34 pm

cau.

chtel jsem nekoho KDO VI, aby mi v bodech napsal/popsal co to tedy znamena, jake jsou dalsi kroky - moc se v tom neorientuju:

- proc pokladnice a jak poznam, ze mam nejakou budovat, jestli mam? Smile
- mam tedy stavet off nebo def armu?
- proc bych mel utocit na Natary a v kterem casovem rozmezi se objevi?
- proc jsou ti vyvoleni Rimane, ja stavim s Travianem Plus dve budovy/pole najednou porad!!!
- Skype bude jako komunikacni nastroj?
- za jmenem AMEN si stojim, pokud tam bude nejaka predpona, ok

omlouvam se, treba to jde vyloupnout nekde na Foru, ale strasne mi chybi cas to hledat

dik dobrovolnikovi za odpovedi
Návrat nahoru Goto down
kach
Spammer
Spammer
kach


Poeet p?íspivku : 367
Registration date : 24. 04. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeThu Oct 18, 2007 9:49 pm

ted jsem si v jinym Topicu precet nejakej text, ale stejne tomu moc nerozumim, je to tak ze:

- objevi se urcity pocet Natarskych vesnic (kolik?)

- vesnice se daji normalne dobyt a v nich se pak staveji budovy (velky sklad a velka sypka) - zde navrhuje ten clovek ze to musi dobyt Riman (nejdou tam pouzit Zlatky)?

- pak se objevi Pokladnice - tady mi neni jasny jak se dobyvaj ty stavebni plany

- kdo ma Stavebni plan, muze jeho pouzitim (jak?) zacit stavet prvnich 50 lvl Divu sveta v te dobyte Natarske vesnici s jiz vystavenymi sklady a sypkami?

- na dalsich 50 lvl, tedy do 100 lvl potrebujeme mit v ali jeste jeden Stavebni plan

- mezitim je tato Natarska vesnice podrobena utokum Nataru a ostatnich hracu?

- poznamka o pouzivani Spehu mi zustala utajena Sad

dik za dovysvetleni
Návrat nahoru Goto down
Vocko
Povídkář
Povídkář



Poeet p?íspivku : 134
Registration date : 14. 08. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 8:22 am

jj, taky sem porad trochu mimo misu...
jo a jak dlouho cca trva po prichodu nataru tadle hra?? vubec netusim a docela by me to zajmalo..
Návrat nahoru Goto down
DJDave
AMENiak
AMENiak



Poeet p?íspivku : 538
Age : 50
Localisation : Krkonoše
Registration date : 19. 05. 07

KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 9:03 am

Zhruba asi 2 měsíce.
Návrat nahoru Goto down
http://www.florbalrtyne.wz.cz
Sponsored content





KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?   KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
KONEC Serveru s1 - - Natarské vesnice a co dál ? ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum aliance AMEN-
Přejdi na: