Fórum aliance AMEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum aliance AMEN


 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nazev stavitelske aliance

Goto down 
+10
mark
evilking
SameCZek
agiel
mivvy3
josef
cicina
Lua
DJDave
All.Os
14 posters
AutorZpráva
All.Os
Admin
Admin
All.Os


Poeet p?íspivku : 753
Age : 40
Registration date : 24. 04. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 12:02 pm

Bratri,

protoze je ted mezicas pred pridanim planu a nic moc se nedeje, tak je hodne casu resit picoviny, coz se take deje. Momentalne nepanuje shoda na nazvu aliance, kde budou stavitele divu, drzitele planu a vyslanci vsech osmi spojeneckych alianci. Proto bylo rozhodnuto, ze kazda aliance odhlasuje jeden svuj navrh a ten pak bude jmenem aliance prednesen. Po predstaveni navrhu vsech alianci probehne hlasovani a navrh bude schvalen. To vse musi probehnout do 9. 11. Proto ode dneska do 7. probehne diskuse v ramci AMEN, 8. si odhlasujeme jeden navrh a 9. ho predstavim na foru spojeneckeho vedeni.

Pro vasi informaci, spojenci Arrow AMEN, HCZ - SK, IDF, Radegast, S-C, V.F.C., W.o.K., Weird.

No a pro inspiraci tady dam navrhy, ktere padly. Kazdy z tech navrhu ma svuj pribeh, svoje pozadi vzniku, zduvodneni a nejaky vyvoj, ale na foru to zabira tri strany, nebudu to tady rozepisovat. Jen snad dodam, ze vsechny navrhy byly vzdy strukturovany tak, ze braly do uvahy skutecnost, ze drzime osm divu, a ze tyto divy budou muset byt nejak pojmenovany. Takze navrh vetsinou obsahoval Nazev aliance, Zduvodneni, Nazvy divu. Totez se ocekava od vas Smile

Takze prosim navrhujte, bud vyberte nektery s existujicich navrhu, nebo napiste vlastni.

HIVE
Broucci
Luzovi Bloucci
Nejaka zkratka z nazvu alianci
7 + 1 hrichu
Eight World Wonders, zkratka [8]
Snehurka a sedm trpasliku
Svet pohadek
Numbers
Barvicky
Svetlo na konci tunelu
Kolebka spiny
Spina Travianu / Cradle of filth
Hracska spina
Fujtajblici
Tucet spinavcu
Osina v prdeli
Kolebka Spiny Travianu (KoST / KoSTra)
Návrat nahoru Goto down
DJDave
AMENiak
AMENiak



Poeet p?íspivku : 538
Age : 50
Localisation : Krkonoše
Registration date : 19. 05. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 12:15 pm

HIVE

Tato Aliance již funguje a je z části i brána jako stavitelská.
Je třeba to prosadit i u jiných Aliancí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.florbalrtyne.wz.cz
All.Os
Admin
Admin
All.Os


Poeet p?íspivku : 753
Age : 40
Registration date : 24. 04. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 12:22 pm

Laughing HIVE funguje jen provizorne a temer nikdo o tom nevi, zalozil si ji Almer s Hrabjetem a jako stavitelska rovnez brana neni a to ani Almerem a Hrabjetem - oba vedi, ze se budou presunovat do skutecne ali stavitelu.

Samotny nazev HIVE je pro vetsinu neprijatelny z toho duvodu, ze se za nim neskryva zadny podtext pro nasi koalici, je to jen hezky vypadajici slovo. Ale pokud u nas projde, pak jej samozrejme jmenem AMEN navrhnu.
Návrat nahoru Goto down
Lua
Komentátor
Komentátor



Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 19. 05. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 5:45 pm

Tím líp,že se pod tím neskrývá podtext žádné z aliancí a je to název jednoduchý , sroz srozumitelný a nyní i zaběhlý
Podtext aliancí a jejich vznik,minulost, aktivaita a průběh Traviánem se může napsat do profilu.

Jsem pro jméno ,, HIVE "
Návrat nahoru Goto down
cicina
Povídkář
Povídkář
cicina


Poeet p?íspivku : 178
Age : 37
Localisation : Sumava/Brno
Registration date : 19. 05. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 6:11 pm

Eight World Wonders, zkratka [W]
Návrat nahoru Goto down
josef
Fejetonista
Fejetonista
josef


Poeet p?íspivku : 97
Registration date : 29. 06. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 6:37 pm

Ja jsem pro HIVE!
Návrat nahoru Goto down
mivvy3
Komentátor
Komentátor



Poeet p?íspivku : 55
Registration date : 03. 07. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 7:26 pm

HIVE
Návrat nahoru Goto down
agiel
Komentátor
Komentátor
agiel


Poeet p?íspivku : 37
Localisation : vlevo dole v Mlecne draze
Registration date : 23. 08. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 8:37 pm

hoj me je to jedno jak se bude jmenovat hlavne je aby se postavil div sveta Very Happy
Návrat nahoru Goto down
SameCZek
Čtenář
Čtenář



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 29. 10. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 9:07 pm

Nazev aliance:Hive
Nazvy divu: Medowej KopeCZek:)
Zduvodneni: Medowinka je přece jeden z ddifů sweta ne #D
Návrat nahoru Goto down
All.Os
Admin
Admin
All.Os


Poeet p?íspivku : 753
Age : 40
Registration date : 24. 04. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 11:18 pm

Lua napsal:
Tím líp,že se pod tím neskrývá podtext žádné z aliancí a je to název jednoduchý , sroz srozumitelný a nyní i zaběhlý
Podtext aliancí a jejich vznik,minulost, aktivaita a průběh Traviánem se může napsat do profilu.

Jsem pro jméno ,, HIVE "
Neni to zabehly. Zatim to nikdo neuziva a neztotoznuje se s tim, jen Hrabje to pouziva provizorne. Jak uz jsem rekl, HIVE nema moc nadeji na uspech, protoze vetsine se nelibi vagnost, bezobsaznost a taky radoby-cool anglicky nazev. Pozaduji bud neco symbolickeho nebo reflektujiciho podstatu, obsah nasi koalice, s cim se budeme moct jako koalice ztotoznit, nebo naopak neco, cim jakoby celou vec zlehcime, ale drsnacke, vzletne nazvy, zejmena anglicke, maji malou sanci na uspech, pokud nebudou mit nejake opodstatneni.

Osobne je mi celkem jedno, jaky nazev bude zvolen, takze budu reprezentovat ciste postoj AMEN. Vy zatim pokracujte v psani navrhu, z navrzenych jmen pak spustim hlasovani.
Návrat nahoru Goto down
evilking
Fejetonista
Fejetonista



Poeet p?íspivku : 82
Age : 39
Registration date : 17. 05. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 12:42 am

Tak mě je to šumafuk, na názvu jsem nikdy neapeloval...ať se to menuje třeba prdel zakopaná..hlavně,že budu vědět jak jsme na tom... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
mark
AMENiak
AMENiak



Poeet p?íspivku : 512
Registration date : 17. 05. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 11:10 am

ještě podumám, zatím nabízím tyto varianty: dlouho jsme známí jako koalice, tak proto:


KOALA

DIVOTVORNÁ KOALA

W KOALA W

DIVNÁ KOALA

KOALIČNÍ KOALA zkratka KOKO
Návrat nahoru Goto down
kach
Spammer
Spammer
kach


Poeet p?íspivku : 367
Registration date : 24. 04. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 4:28 pm

All.Os napsal:

Jak uz jsem rekl, HIVE nema moc nadeji na uspech, protoze vetsine se nelibi vagnost, bezobsaznost a taky radoby-cool anglicky nazev. Pozaduji bud neco symbolickeho nebo reflektujiciho podstatu, obsah nasi koalice, s cim se budeme moct jako koalice ztotoznit, nebo naopak neco, cim jakoby celou vec zlehcime, ale drsnacke, vzletne nazvy, zejmena anglicke, maji malou sanci na uspech, pokud nebudou mit nejake opodstatneni.

Tak to se musim smat. Nekomu snad prijdou pouzitelny nazvy jako:

Broucci
Luzovi Bloucci
7 + 1 hrichu
Snehurka a sedm trpasliku
Svet pohadek
Numbers
Barvicky
Svetlo na konci tunelu
Kolebka spiny
Spina Travianu / Cradle of filth
Hracska spina
Fujtajblici
Tucet spinavcu
Osina v prdeli
Kolebka Spiny Travianu (KoST / KoSTra)


ty nejsou totiz ani VAGNI, ani BEZOBSAZNY, ale DEBILNI. Nevim jak vy, ale ja se s nakym homosexualnim BLOUCKEM, nebo SPINOU, pripadne OSINOU ztotoznovat nechci. AMEN jsem vzdy povazoval za elitu a ne za FUJTAJBL.

HIVE jsem povazoval ze super napad a tleskam tomu, kdo to vymyslel. Presne vystihuje podstatu - spousta delniku (mravencu) nosi suroviny a stavi obrany, aby to jejich MRAVENISTE nekdo nezboril a bylo nejvetsi a nejlepsi. Takze jsem take pro HIVE

Delam leta v marketingu, kde kreativitu a "brandning" resime dnes a denne, proto me to tak rozcililo Very Happy

---------------------------------
Pokud bych mel za sebe navrhnout nejaky nazev, ktery mi asociuje stavbu DIVU (a HIVE je predem ztracen), tak by to byl :

BABYLON http://cs.wikipedia.org/wiki/Babylon (nebo BABYLONSKA VEZ) - a to nejen tim obrazkem, ale i tak trochu tou revoltou proti bohovi a smichanim jazyku (alianci)

Bohuzel nemam cas na delsi premysleni, musim makat Sad

tot za me
Návrat nahoru Goto down
mark
AMENiak
AMENiak



Poeet p?íspivku : 512
Registration date : 17. 05. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 4:41 pm

no musím s kachem souhlasit v tom, že at už HIVE, nebo MRAVENIŠTĚ, je hodně výstižné a příznačné tomu co se děje a bude dít kolem stavby divu... navíc ono mnohdy ten první impulsivní nápad je stokrát lepší než umělotiny co se složitě vymýšlej... uvidíme...
Návrat nahoru Goto down
Hrabje
Spisovatel
Spisovatel
Hrabje


Poeet p?íspivku : 309
Registration date : 24. 04. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 9:00 pm

Jako udělat slovo z názvů spolupracijících ally bude hodně těžké,
Jedinné co mne napadlo je
WRAITH.
W-WoK a Weird
R-Radegast
A-kupodivu Amen
I-IDF
T-Travian
H-Heroes

bohužel nevím jak tam ale dostat další spojence podílející se na stavbě

Jak jsem psal na názvu mi až tak nezáleží i když fujtajblíci nebo špína travianu a podobné se mi opravdu moc nelíbí...proto taky dávám pár návrhů..Jako třebas
"Zub času" nebo "Letokruhy".
Návrat nahoru Goto down
josef
Fejetonista
Fejetonista
josef


Poeet p?íspivku : 97
Registration date : 29. 06. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 11:08 pm

Pořád se mi zatím zamlouva HIVE!!!

A 100% souhlasím s Kachem!
Návrat nahoru Goto down
All.Os
Admin
Admin
All.Os


Poeet p?íspivku : 753
Age : 40
Registration date : 24. 04. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 2:58 am

Jen podotknu, ze ty argumenty proti HIVE nejsou mym nazorem, jen jsem tlumocil, co se objevovalo na foru. Osobne se mi HIVE libilo hodne. Ale jak jsem rekl, budu akceptovat jakykoli nazev, je mi to jedno. Babylon taky nezni spatne.
Návrat nahoru Goto down
VodníkVavřinec
Povídkář
Povídkář



Poeet p?íspivku : 169
Age : 38
Registration date : 21. 05. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 9:50 pm

co takhle My to postavíme??
Návrat nahoru Goto down
Hrabje
Spisovatel
Spisovatel
Hrabje


Poeet p?íspivku : 309
Registration date : 24. 04. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 10:00 pm

Mam ještě jeden návrh... 8 stavitelů.
Návrat nahoru Goto down
DJDave
AMENiak
AMENiak



Poeet p?íspivku : 538
Age : 50
Localisation : Krkonoše
Registration date : 19. 05. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 10:02 pm



Moje řeč. !!!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.florbalrtyne.wz.cz
PPapouch
Komentátor
Komentátor



Poeet p?íspivku : 58
Registration date : 19. 05. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 10:30 pm

HIVE
Návrat nahoru Goto down
agiel
Komentátor
Komentátor
agiel


Poeet p?íspivku : 37
Localisation : vlevo dole v Mlecne draze
Registration date : 23. 08. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 7:51 am

HEVI
Návrat nahoru Goto down
kach
Spammer
Spammer
kach


Poeet p?íspivku : 367
Registration date : 24. 04. 07

Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 3:06 pm

agiel napsal:
HEVI

?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nazev stavitelske aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nazev stavitelske aliance   Nazev stavitelske aliance Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nazev stavitelske aliance
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum aliance AMEN-
Přejdi na: